Осінній форум TOLOKA TALKS: ексклюзивна презентація фестивалю KharkivMusicFest

23 листопада о 18:00 у креативному просторі Харківської Школи Архітектури відбудеться форум Toloka Talks.
Toloka Talks — майданчик для комунікації успішних, проактивних та соціально відповідальних харків’ян, об’єднаних прагненням змінити імідж Харкова як європейського міста з величезним культурним потенціалом.
За підсумками двох попередніх форумів Toloka Talks було надано підтримку у проведенні в Харкові Фестивалю вертепів «Перлини Слобожанщини: різдвяні свята» та театрального фестивалю “Платформа 77”. Поштовхом для проведення чергового форуму стала ініціатива музиканта зі світовим іменем, переможця багатьох найпрестижніших музичних конкурсів піаністів, володаря звання Steinway Artist Станіслава Христенка провести у Харкові міжнародний музичний фестиваль KharkivMusicFest. Ідея фестивалю KharkivMusicFest – створити абсолютно новий рівень культурного середовища Харкова. В межах фестивалю, який триватиме протягом березня 2018 року, на головних сценах Харкова заплановані яскраві концерти за участі зірок світового масштабу з Америки, Європи та Азії, спеціально розроблені просвітницькі програми та різноманітні культурно-мистецькі масові акції!
Ця подія не тільки сприятиме вихованню молодого покоління українців, а також, на більш глобальному рівні, сприятиме міжнародній увазі до Харкова з боку культурної, дипломатичної та бізнес- аудиторії. Це дозволить говорити про нове міжнародне обличчя Харкова в світі, що неодмінно призведе до нового економічного та культурного розвитку України.
Зібрані благодійні кошти під час осіннього форуму Toloka Talks будуть спрямовані саме на проведення фестивалю класичної музики KharkivMusicFest.
Серед учасників — представники бізнесових кіл, дипломатичних місій, громадські активісти, представники міжнародних і регіональних громадських організацій.
У програмі форуму Toloka Talks: презентація ексклюзивної програми фестивалю KharkivMusicFest у виконанні віртуозів української сцени, нетворкінг - неформальне спілкування учасників форуму, а також благодійники матимуть можливість зіграти у складі симфонічного оркестру.